This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


рибкін_віктор_васильович

Рибкін Віктор Васильович (1948 – 2014 рр.) - Професор, доктор технічних наук
Проректор, завідуючий кафедрою “Колія та колійне господарство” (2000 – 2014 рр.)
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна
Академік транспортної Академії України, Почесний працівник транспорту України


Рибкін В.В., закінчивши ДІІТ в 1971 році, за традицією та настановою професора М.А. Фрішмана придбав великий практичний досвід роботи на залізниці.
З 1971 по 1972 рік Рибкін В.В. працював майстром колійної машинної станції №50 м. Саратова Приволзької залізниці,
з 1972 по 1974 рік – інженером управління Придніпровської залізниці,
з 1974 по 1975 рік – старшим інженером колієобстежувальної станції №4 головного управління колії МПС.
З 1975 року Рибкін В.В. став аспірантом кафедри “Колія й колійне господарство”.
В 1981 році пройшов стажування у Всесоюзному науково-дослідному інституті залізничного транспорту.
В 1983 успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
З 1986 року – доцент кафедри “Колія та колійне господарство”.
З 1989 – докторант ВНИИЖТа.
З 2000 року - завідувач, а з 2003 - професор кафедри “Колія та колійне господарство” та проректор університету.

Професор Рибкін В.В. в 2000 році нагороджений почесною грамотою Верховної Ради України, в 2006 році подякою Міністерства транспорту України, в 2007 році знаком «Почесний працівник транспорту України». Був академіком транспортної Академії України, членом координаційної ради АСУ Колія країн СНД, нагороджений Знаком «Залізнична Слава».

Професор Рибкін Віктор Васильович, зберігаючи традиції та продовжуючи справу свого вчителя у підготовці майбутніх фахівців, їх творчому та науковому розвитку, з метою підвищення підготовки студентів, залучення студентів до виконання реальних наукових, дослідних, конструкторських та технологічних розробок для залізничного транспорту та колійного господарства в 2003 році започаткував щорічне проведення Міжнародної науково-технічної конференції «Студентська наука – колійному господарству».

В студентських конференціях завжди відображались сформовані традиції кафедри в розвитку науково-технічної діяльності студентів, перспективні шляхи проведення студентської дослідницької роботи, важливість обговорення актуальних проблем, що існують на залізниці та необхідність участі студентів щодо їх розв’язання. В обговоренні заслуханих повідомлень беруть активну участь викладачі кафедри та лабораторії. Нерідко, студенти, що приймали участь в таких конференціях, ставали з часом кандидатами технічних наук.

За керівництва професора Рибкіна В.В. лабораторія згідно з наказом Міністерства транспорту та зв'язку України № 154 від 25.03.2010 р. призначена головною науковою організацією на Україні з питань впливу на колію й стрілочні переводи. Лабораторія співпрацює з усіма залізницям України, підприємствами, що випускають продукцію для залізничного транспорту, а також закордонними партнерами.

Результатом наполегливої праці професора Рибкіна В.В. стало виконання кафедрою та лабораторією за 2000-2014 роки більше 100 науково-дослідних робіт, отримання більше 50 патентів на винаходи, корисні моделі, свідоцтв про реєстрацію авторських прав, розроблено понад 40 нормативних документів, чисельна публікація тез та статей, захищено 9 кандидатських та 1 докторську дисертації.

рибкін_віктор_васильович.txt · В останнє змінено: 2017/11/28 17:31 by bondarenko